14 627 79 98

Walentynkowe zabawy przedszkolaków

W dniu świętego Walentego okaż miłość mój Kolego!

14 lutego w naszym przedszkolu gościły miłosne uśmiechy, wyznania i klimat przepełniony dobrocią i grzecznością. A to wszystko za sprawą wyjątkowego święta jakim są Walentynki.
Tego dnia wszystkie dzieci ubrane w kolorze czerwonym, rozpoczęły świętowanie od zabaw z sercami w roli głównej. Były to zabawy dydaktyczne, plastyczne, ruchowe i integracyjne. Niewątpliwie wiele radości sprawiły przedszkolakom zabawy z wykorzystaniem kolorowych balonów oraz żywiołowe tańce przy dźwiękach muzycznych.
Tego dnia nie zabrakło również łakoci cieszących małych łasuchów najbardziej. Słodka przekąska, a tak wiele przyjemności! Znamy to!
Dzień Świętego Walentego jest cudowny również dla wszystkich pracowników w przedszkolu, ponieważ gdzie, jak nie tutaj, można cieszyć się z tylu wyznań prawdziwej dziecięcej spontanicznej miłości. Takich uniesień i wzruszeń życzymy wszystkim na cały rok…

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. czytaj więcej

Rozumiem