14 627 79 98

Z wizytą w ,,Gospodzie Szlacheckiej”

"Czy wiecie o czym czasem marzę? Że gdy dorosnę, zostanę kucharzem, by wam, gdy wszyscy już dorośniecie, dawać najlepsze potrawy na świecie"

Tak, Tak! Nasza ciekawość nie zna granic  Tym razem postanowiliśmy się przyglądnąć pracy kucharza. Co prawda byliśmy już w kuchni przedszkolnej ale chcieliśmy zobaczyć, jak pracuje kuchnia w profesjonalnej restauracji.

Dzięki uprzejmości Pana Grzegorza Piotrowskiego mieliśmy okazję zwiedzić restaurację i hotel ,,Gospoda Szlachecka” znajdujące się w Niedomicach. Pan Grzegorz zaprosił nas do kuchni, gdzie mogliśmy zobaczyć wiele sprzętów, jakich nie znajdziemy u nas w domach.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści, w jaki sposób przygotowuje się niektóre potrawy i jakich zasad trzeba bezwzględnie przestrzegać podczas pobytu w kuchni, by nie doznać urazu.

Zobaczyliśmy też jak wyglądają pokoje w hotelu w różnym standardzie i czym się różnią. Gdy myśleliśmy, że to już koniec naszej przygody Pan Grzegorz zaskoczył nas dwoma niespodziankami!

Pierwszą była wizyta na placu zabaw, który bardzo spodobał się naszym milusińskim. Druga niespodzianka, była bardzo smaczna, ponieważ po wejściu na salę czekały na nas pyszne frytki! Przedszkolaki oceniły to danie na szóstkę z plusem

Serdecznie dziękujemy Panu Grzegorzowi Piotrowskiemu za sympatyczną atmosferę oraz kompleksowe wyjaśnienia dotyczące pracy na kuchni oraz w hotelu w profesjonalnej restauracji. Mamy nadzieję na kolejne równie miłe spotkania.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. czytaj więcej

Rozumiem