14 627 79 98

Sportowe zajęcia taneczne !!!

         

            Masz już dosyć siedzenia w domu ?

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i wcielić się w rolę profesjonalnego sportowego tancerza? 

Nie zwlekaj !

Stowarzyszenie Szkoła Wspólnym Dobrem,  w związku z realizacją  zadania grantowego pod nazwą „Żyj zdrowo na sportowo”, zaprasza na taneczne zajęcia sportowe.

      Uczestnikiem może być osoba spełniająca następujące kryteria: tj. pomiędzy 7 a 14 rokiem życia, z terenu gminy: Radłów, Borzęcin, Dębno, Brzesko. Grupa liczyć będzie 30 osób. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, począwszy od marca 2021 r. Planowane jest 12 spotkań. Czas trwania zajęć - 1 godzina zegarowa, miejsce - sala gimnastyczna  w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w  Zdrochcu. Obowiązuje strój sportowy i obuwie zastępcze. Zajęcia są bezpłatne. W ofercie znajdą się także:

- Realizacja Videoclipu Tanecznego

- Udział w "World Talent Show & Dance Competition" 28-30 maja 

- Nagrody Pamiątkowe

Zgłoszenia e-mailowe: spzdrochec@onet.pl lub telefoniczne pod numerem 600 122 503 do końca lutego. Decyduje kolejność zgłoszeń.

O terminie zajęć  poinformujemy po skompletowaniu grupy. Za projekt odpowiedzialny będzie profesjonalny instruktor ze szkoły tańca "Create Yourself".  Zapisz się już dziś i "SPEŁNIAJ Z NAMI MARZENIA" . 

https://www.zdrochec.pl/application/files/1315/6689/3084/logo.jpg

 
   

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. czytaj więcej

Rozumiem